DİYARBAKIR’DA EBRU YAŞAR RÜZGARI ESTİ

ÜNLÜ ŞARKICI EBRU YAŞAR GÜLSEVEN VE EŞİ NECAT GÜLSEVEN, MEMLEKETİ OLAN DİYARBAKIR'DA İLK KONSERİNİ VERDİ. UZUN ARADAN SONRA İLK KEZ KONSER VEREN YAŞAR, DOLU DOLU BİR SEZON OLACAĞINI AKTARDI. (MURAT BAŞAL/DİYARBAKIR-İHA) Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar Gülseven, pandemiden sonra ilk konserini eşi Necat Gülseven'in memleketi Diyarbakır'da verdi. Uzun aradan sonra ilk kez konser veren Yaşar, dolu dolu bir sezon olacağını aktardı.

MEDYA21– Diyarbakır’da eğlence sektörüne yeni adımlar atılmaya devam ediyor. Müzik sektöründe yeni bir yatırım olan ‘Sahne Diyarbakır’ın açılışına eşi Necat Gülseven ile birlikte katılan ses sanatçısı Ebru Yaşar,  normalleşmenin başlamasıyla gece sahne aldığı mekanda hem coştu, hem de sevenlerini coşturdu.

Diyarbakırlıların gelini olarak ilk kez kentte konser veren Ebru Yaşar, gördüğü büyük ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, okuduğu birbirinden güzel şarkılarla geceye renk kattı. Uzun bir aradan sonra sahneye çıktığını ve birçok şarkının sözlerini unuttuğunu da anlatan Yaşar, yeni klip ve albüm müjdesi verdi.

Diyarbakır’da akraba ziyaretlerini de gerçekleştirdiğini ifade eden sanatçı Ebru Yaşar, “Uzun süredir sahnelerden uzak kaldım. Bugün iki açılış birden gerçekleştirdik. Hem bu güzel mekanımızı açtık, hem de okulumuzu açıyoruz. Diyarbakırlılar beni yalnız bırakmazlar, zaten Diyarbakır doğumlu sayılırım. Annem burada bana hamile kalmış, buralıyız, gelinleri de olduk. Türkiye’nin dört bir yanı bizim memleketimiz. Nereli olduğumuz değil, birbirimize nasıl baktığımız, gönlümüzde birbirimizi nasıl hissettiğimiz önemli. ‘Sessize aldım dünyayı’ şarkıma yeni klip çektik albümün 3’üncü klibini çekiyoruz” diye konuştu. HABER MERKEZİ

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir