GAZİLERE RAMAZAN YARDIMI

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Diyarbakır Şubesi Başkanı Atik Tartuk, genel merkezin başlattığı kampanyaya Diyarbakırlı hayırsever iş adamı Mahmut Biroğlu’nun da destek verdiğini belirterek, istişare sonucunda ihtiyaç sahibi gazilere gıda kolisi yerine alışveriş çeki vermenin daha isabetli olacağını kararlaştırdıklarını söyledi. Tartuk, “Vakfımıza her konuda desteğini esirgemeyen ve genel merkezimizin başlattığı ‘İftar Bizden Fatiha Sizden’ kampanyasına da destek veren Mahmut Biroğlu’na genel merkezimiz ve üyelerimiz adına teşekkür ederim ” dedi.

Türkiye Gaziler ve Şehitler Vakfı Diyarbakır Şube Başkanı Atik Tartuk, Diyarbakırlı hayır sever işadamı Mahmut Biroğlu’nun verdiği 15 adet 250’şer liralık çekleri üyelerine dağıtırken, “Biz de şehitler ve gazilerimizin ebediyete intikal eden yakınlarına ve sayın Mahmut Biroğlu’nun vefat eden yakınlarının ruhuna Fatiha okuyalım” diye konuştu.

İşadamı Mahmut Biroğlu ise, “Gazi ve Şehit Ailelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmeleri için gıda kolisi yerine alışveriş çeki vermeyi daha uygun gördük. Yardımlarımız sürecek” dedi.

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir