İNAN’DAN EVLAT NÖBETİNDEKİ AİLELERE ZİYARET

ÇOCUKLARI TERÖR ÖRGÜTÜ PKK TARAFINDAN KAÇIRILAN AİLELERİN, HDP İL BİNASI ÖNÜNDEKİ EVLAT NÖBETİ SÜRERKEN, AİLELERİ ZİYARET EDEN AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANI EYÜP KADİR İNAN, AİLELERE DESTEK İÇİN ZİYARETTE BULUNDU. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan ailelerin, HDP il binası önündeki evlat nöbeti sürerken, aileleri ziyaret eden AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, her daim ailelerin yanında olduklarını söyledi.

MEDYA21– Çocukları terör örgütü PKK tarafından zorla dağa kaçırıldığı iddiasıyla Diyarbakır HDP il binası önünde evlat nöbeti tutan ailelerin kararlı bekleyişi devam ediyor. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan ve beraberindeki heyet ile evlat nöbeti tutan ailelere destek ziyaretinde bulundu. Ailelerle tek tek görüşen İnan, üzerlerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Aileler ise, İnan’a kendilerine destek verdikleri için teşekkür ederek, HDP’den çocuklarını alıncaya kadar buradan ayrılmayacaklarını açıkladı. İnan ve beraberindekiler, bir süre ailelerle sohbet edip taleplerini dinledikten sonra bölgeden ayrıldı. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir