KALİTE YÖNETİMİ PROJESİ İMZALANDI

MEDYA21- Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, vatandaşlara daha kaliteli ve verimli hizmet sunabilmek amacıyla Karacadağ Kalkınma Ajansı ile “Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” Projesi Teknik Destek İş Birliği Sözleşmesi imzaladı.

Vatandaşlara, Belediye tarafından sunulan hizmetlerin daha kaliteli ve daha verimli hâle getirilebilmesi amacıyla Yenişehir Belediyesi ile Diyarbakır Karacadağ Kalkınma Ajansı arasında imzalanan “Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” Projesi Teknik Destek İş Birliği Sözleşmesi kapsamında belediye çalışanlarına çeşitli eğitimler verilecek.
Yenişehir ilçesi genelinde vatandaşlara verilen belediye hizmetlerinde verimliliğinin artırılması ve vatandaş ile devlet arasındaki bağı daha da kuvvetlendirebilmek amacıyla Karacadağ Kalkınma Ajansı ile imzanalan ‘’Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” Projesi Teknik Destek İş Birliği Sözleşmesi protokolüne Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral, Yenişehir Belediyesi Başkan Yardımcıları ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü katıldı.

“Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” Projesi Teknik Destek İş Birliği Sözleşmesi imza töreninde konuşan Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, şöyle dedi:

‘’Yenişehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın hizmetlerimizden dolayı memnuniyetlerini artırabilmek, çalışanlarımızın motivasyonunu sağlamak, hizmetlerimizin kalitesini ve verimliliğini yeterli düzeye çıkarabilmek amacıyla Karacadağ Kalkınma Ajansımızla imzaladığımız “Toplam Kalite Yönetimi Sistemi” Projesi Teknik Destek İş Birliği Sözleşmemiz ile çalışanlarımıza çeşitli eğitimler vereceğiz. Sözleşmemiz kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) eğitmenleri tarafından çalışanlarımıza; TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi, Dokümantasyon Eğitimi, İç Tetkikçi Eğitimi ve Uygulama Eğitimi verilecek. Bu eğitimler sonucunda belediyemiz TS EN ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistem belgesini alarak uluslararası bir niteliğe sahip olacaktır. İmzalamış olduğumuz bu sözleşmemizin tüm çalışanlarımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Hasan Maral’a da desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.’’ HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir