KPSS’YE HAZIRLANAN GENÇLERE MOTİVASYON GEZİSİ

MEDYA21- Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçe Belediyesine bağlı İlk Bahar Millet Kıraathanesindeki kütüphanelerde Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan gençler için motivasyon gezisi düzenlendi.

Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’nin talimatı ile İlk Bahar Millet Kıraathanesindeki kütüphanelerde Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan gençlerin başarılarını ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa’da bulunan tarihi ve kültürel mekânları gezdirildi.

KPSS’ye hazırlanan gençler için gerçekleştirilen ve bir gün süren motivasyon gezisi kapsamında gençler; Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi ile Balıklıgöl ve Göbeklitepe’ye götürüldü. Geziye katılan gençler, Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’ye kendilerine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederek, ’’Yenişehir Belediyesi kütüphaneleri ile bizlere hem ders çalışma imkânı sunmakta hem de bu tür gezi ve farklı etkinlikleri düzenleyerek bizlerin yanında olduğunu bilmek aslında moral ve motivasyonumuzu daha fazla artırmaktadır’’ dediler. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir