YENİŞEHİR’DE ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

MEDYA21- Yenişehir Mahallesinde bir çay evinde mahalle sakinleri ve taksici esnafı ile bir araya gelen Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, “İlçemizde yapmış olduğumuz tüm hizmetlerimizi vatandaşlarımız ile birlikte yürütmekteyiz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri daha çok mutlu ediyor” dedi.

Ziyaret sırasında vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan Beşikci, “Yenişehir’imizin bütün sokaklarını ziyaret etmeye çalışıyorum. Esnafımız ve vatandaşlarımızla sık sık bir araya gelerek sorunlarımıza daha hızlı çözüm bulabiliyoruz. Belediyemizin hizmetlerine ve projelerine sizler yön vermektesiniz. Vatandaşlarımız ve esnafımızla birlikte daha yaşanılabilir bir Yenişehir için çalışıyoruz. Bizlere katkı sunduğunuz için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Yapılan ziyaretin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Taksici esnafı ve vatandaşlar, Kaymakam ve Belediye Başkanımızı her yerde görmemiz mümkün. Yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bizleri dinlemesi çok önemli. İlçede bulunan vatandaşlara göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir