• DOLAR
  %-0,01
 • EURO
  %0,41
 • ALTIN
  %-0,03
 • BIST
  %0,17
YENİŞEHİR’DE SPOR VE SİNEMA ETKİNLİĞİ

YENİŞEHİR’DE SPOR VE SİNEMA ETKİNLİĞİ

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde çocuk ve gençlerin yaz aylarını daha verimli ve eğlenceli geçirmelerini sağlamak amacıyla belediyece ‘Mahallede Spor ve Sinema Etkinliği’ düzenlendi.

MEDYA21– Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci’nin talimatı ile hafta başı otuz mahallede ‘Spor ve Sinema Etkinliği’gerçekleştirilecek. Etkinlikle ilgili açıklama yapan Beşikci , “Hantepe mahallesinde başlayacak olan etkinliğe her yaş aralığındaki çocuk ve gençlerin katılabileceğini belirterek, çeşitli aktivitelerin yer alacağı etkinliğin 30 mahallede iki hafta devam edeceğini söyledi.

Başkan Vekili Beşikci, “Kırsal ve merkez mahallelerimizde profesyonel eğitimcilerimizin eşliğinde geleneksel okçuluk, dart, yer satrancı, masa tenisi, golf, langırt, basketbol, çocuk oyunları turnuvaları düzenleyip; daha önce hiç sinemaya gitmeyen vatandaşlarımızı sinemayla, küçük çocuklarımızı da animasyon sinemasıyla buluşturacağız” dedi.

Öte yandan, Yenişehir Belediyesi tarafından düzenlenecek Mahallede Spor ve Sinema Etkinliğinde sinema gösterimlerinde gençlere ve çocuklara patlamış mısır, içecek gibi çeşitli  ikramların da  yapılacağı belirtildi. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?