ALKOLLÜ EĞLENCE PAHALIYA PATLADI

DİYARBAKIR'DA 8 KATLI BİNANIN BODRUM KATINDAKİ ALKOLLÜ YAPTIKLARI SIRADA YAKALANAN VE ARALARINDA KADINLARIN DA OLDUĞU 25 KİŞİYE KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ İHLALİNDEN 78 BİN 500 TL PARA CEZASI KESİLDİ. (SEDAT IRMAK/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'da 8 katlı binanın bodrum katındaki alkollü eğlence yaptıkları sırada yakalanan ve aralarında kadınların da olduğu 25 kişiye korona virüs tedbirleri ihlalinden 78 bin 500 TL para cezası kesildi.

ALKOLLÜ EĞLENCE PAHALIYA PATLADI

Diyarbakır’da 8 katlı bir apartmanın bodrumunda alkollü eğlence düzenleyen ve polisin baskınıyla suçüstü yakalanan, aralarında kadınların da bulunduğu 25 kişiye korona virüs tedbirleri ihlalinden 78 bin 500 lira ceza kesildi.

Edinilen bilgilere göre, Yenişehir ilçesi Kooperatifler mahallesinde 8 katlı bir binanın bodrumunda eğlence düzenlendiği ihbarı alan Yenişehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bölgede güvenlik önlemi aldıktan sonra, sokağı giriş çıkışlara kapatıp binanın dışından girilen bodrum katında kapıyı çaldı. Ekipler, sonuç alamayınca savcılık izniyle kapıyı koçbaşıyla kırarak içeri girdi.

Karşılarına çıkan ikinci kapıyı da açan ekipler, müzikli ve alkollü eğlence mekanına dönüştürülen bodrum katında aralarında kadınların da bulunduğu 25 kişiyi yakaladı. Bu kişilere, korona virüs tedbirlerini ihlalden toplam 78 bin 500 lira para cezası uygulandı. Baskın sırasında polis ekiplerini gören şahısların maske taktığı görüldü. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir