AYDIN: MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

MEDYA21- AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın’ın organizasyonuyla  Diyarbakır Milletvekili ve önceki dönem Tarım ve Hayvancılık Bakanı M. Mehdi Eker, Milletvekili Ebubekir Bal, 24 ve 26. dönem Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, MKYK üyeleri Alaattin Parlak ve Suna Kepolu Ataman’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda partili, Hazro ilçesine çıkarma yaptı.

İl Başkanı Muhammet Şerif Aydın tarafından başlatılan, 16 ilçe ile birlikte 17. ilçede buluşma şeklindeki ‘İlçe ilçe 2023’e programına 14. ilçe olan Hazro ilçesi ile devam edildi. Partililer, ilçe merkezi ve kırsal yerleşim yerlerinde vatandaşlarla buluşarak sorunları dinledi, taleplerin zaman kaybedilmeden yerine getirilmesi için ilgili kurumlarla iletişime geçerek çalışma başlattı. Başkan Aydın, Hazro’da yaptığı  konuşmada, şunları söyledi:

“Yarının şekillenmesinde etkili olmak için bir yola koyulduk. Bu yolculuğun bir sorumluluk, bir kardeşlik hukuku gerektirdiğini biliyor, tüm teşkilatımız ile birlikte, ilimizin geleceği için omuz omuza verip mücadele ediyoruz. Sonuna kadar bu mücadeleyi sürdürüp elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. AK Parti sevdası bir gönül işidir. Bizler hizmet için buradayız. Allahın izni ile 2023’e de Diyarbakır’ımızı en iyi şekilde hazırlayıp taşıyacağız ve bu hizmeti hep birlikte vereceğiz. Sahada olmaya, hemşerilerimizin derdini dinlemeye ve onlara hizmetkar olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Diyarbakır’ımızın ihtiyacı olan turizm, tarım, ekonomik, kültürel ve kalkınma yönündeki eksikliklerini göz önünde bulundurup, bütün bu alanlarda şehrimizi çok iyi bir seviyeye çıkartacağız ve Diyarbakır 2023’e hazır diyeceğiz.”

Hazro Kuşdamı köyünde gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Aydın, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Diyarbakır’da çok büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleşiyor.  Bizler de teşkilatlar olarak hükümetimizin yaptığı hizmet siyasetini gönül siyaseti ile taçlandırmak için buradayız. Biz göreve başlarken bu şehrin çocuklarına söz verdik. Daha yaşanılabilir bir Diyarbakır için, daha kalkınmış bir Diyarbakır için gayret içerisindeyiz. 18 Haziran 2023’te seçimlere kadar kapı kapı dolaşacağız. Çalınmadık kapı, gidilmedik sokak, dokunulmamış yürek bırakmayacağız. Bir devrimi gerçekleştireceğiz ve Diyarbakır’ı kazanacağız. Durmadan yorulmadan ve azimle milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Renkli görüntülere sahne olan Hazro buluşmasında vatandaşlar Ak Partililere yakın ilgi gösterdi. Vatandaşların talep ve şikayetleri notlar halinde ilgili yerlere iletilmek ve çözülmek üzere alındı. HABER MERKEZİ

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir