• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,76
 • ALTIN
  %0,86
 • BIST
  %1,44
GÖNÜLLÜLERDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

GÖNÜLLÜLERDEN TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde Genç Kızılay gönüllüleri, “En Temiz Diyarbakır” kampanyası kapsamında Dağkapı’dan Urfakapı’ya kadar sur diplerini temizledi.

MEDYA21- Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde Genç Kızılay gönüllüleri, “En Temiz Diyarbakır” kampanyası kapsamında Dağkapı’dan Urfakapı’ya kadar sur diplerini temizledi.

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ile Genç Kızılay gönüllüleri “En Temiz Diyarbakır” kampanyası kapsamında Sur ilçesindeki UNESCO Dünya Kültür Mirası Surlarda çöp toplama etkinliği gerçekleştirdi.

Gönüllüler, görevlilerin dağıttığı eldiven ve çöp poşetleri ile Dağkapı Meydanı’ndan başlayarak Urfakapı’ya kadar buldukları çöpleri topladı. Toplanan çöpler, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’na ait araçlarla bertaraf edilmek üzere çöp aktarma istasyonuna taşındı. Görevli temizlik personeli tarafından hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen temizlikte çevreye duyarlılık mesajı verildi. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?