• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,07
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-0,95
KAPI KAPI DOLAŞIP SORUNLARI DİNLİYOR

KAPI KAPI DOLAŞIP SORUNLARI DİNLİYOR

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesi Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murat Beşikci, göreve başladığı günden bu yana ilçede hane ziyaretleri kapsamında kapı kapı dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinliyor.

MEDYA21- Yenişehir ilçesi Aziziye ve Üçkuyu mahallelerinde vatandaşların evlerine misafir olan Kaymakam Beşikci, ailelerin sosyal, ekonomik ve eğitim durumlarına kadar tüm sorun ve taleplerine çözüm üretme çalışıyor.

Kaymakam Beşikci, mahallelerinde yaptığı ziyaretlerde imkanlar ölçüsünde ve sosyal devlet anlayışı çerçevesinde vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit edip çözüme kavuşturduklarını belirterek,  “Sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışımız gereği vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Aynı zamanda vatandaşlarla gönül bağı da kuruyoruz” dedi.

Vatandaşların sorun ve talepleri konusunda çok hassas olduklarının altını çizen Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Beşikçi, şöyle konuştu:

“Hassasiyete rağmen çözüme ulaşmamış sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle sokak sokak, ev ev, dükkan dükkan gezerek vatandaşlarımızın ayağına gidiyoruz. Bunu yaparken de vatandaşlarımızla aramızda bir gönül bağı kurmuş oluyoruz. Vatandaşlarımızla bire bir görüşmek onlar kadar bizleri de memnun etmektedir. Bizlere evinin kapısını açan, iş yerlerinde ağırlayan tüm vatandaşlarımıza özellikle teşekkür etmek istiyorum.”

İlk kez bir Kaymakama sorun ve taleplerini doğrudan iletmekten memnun kaldıklarını dile getiren vatandaşlar ise, yapılan ziyaret ve desteklerden dolayı Beşikci’ye teşekkür ettiler. HABER MERKEZİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?