MİNİK KARATECİLER TER DÖKTÜ

DİYARBAKIR'DA TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU'NUN YILDA 3 DEFA DÜZENLENDİĞİ KARATE TERFİ SINAVLARI YAPILDI. (MURAT BAŞAL/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'da Türkiye Karate Federasyonu'nun yılda 3 defa düzenlendiği Karate Terfi sınavları yapıldı.

MEDYA21- Diyarbakır Karate il Temsilciliğince organize edilen 2021 yılının üçüncü dönem Karate Kuşak Terfi sınavları, heyecanlı geçti. Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü ile Esad Delihasan Spor Kulübü’nden minikler ve yıldızlarda toplam 75 karateci katıldı.

Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü spor salonunda gerçekleştirilen 2021 yılının üçüncü dönem karate kuşak sınavına,  Karate Sınavı Komisyon Kurulu üyeleri, Türkiye Karate Milli Takım Antrenörleri Mehmet Yazar, Ayşe Meryem Yazar, Diyarbakır Karate il Temsilcisi Ahmet Yazar ve Diyarbakır Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Şeyhmus Kızılaslan katılımı sağladı.

Karate kuşak sınavında, bir üst kuşağa terfi etmek için mücadele veren minik ve yıldız karatecilerin heyecanlı oldukları gözlenirken, taktik ve teknik gösteri ile kata çalışmasında başarılı olanlar bir üst kuşağa terfi edecek.  (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir