SİTE BAHÇESİNDE DERT DİNLEME TOPLANTISI

DİYARBAKIR'IN BAĞLAR İLÇE BELEDİYESİ BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, BAĞCILAR MAHALLESİ'NDE ZİYARET ETTİĞİ BİR SİTENİN BAHÇESİNDE KADIN VATANDAŞLARLA ALIŞILMIŞIN DIŞINDA GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLAN MİNİ BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİREREK BELEDİYENİN HİZMETLERİYLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİNİ DİNLEYEREK, İLETİLEN SORUNLARLA İLGİLİ TALEPLERİ NOT ALDI. (YAKUP ERMİŞ/DİYARBAKIR-İHA) Diyarbakır'ın Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar Mahallesinde ziyaret ettiği bir sitenin bahçesinde kadınlarla alışılmışın dışında görüntülere sahne olan mini bir toplantı gerçekleştirerek belediyenin hizmetleriyle ilgili değerlendirmelerini dinleyip iletilen sorunlarla ilgili talepleri not aldı.

MEDYA21- Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Bağcılar mahallesi önceden planlanmadan bir siteyi ziyaret eden AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bahçede dinlenen bir grup kadın ve çocuklarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini söyleyen Başkan Beyoğlu, çimlerin üzerinde bağdaş kurarak vatandaşlarla mini bir hizmet anketi yaptı. Belediye tarafından yapılan ve yerine getirilen hizmetlerden memnun olup olmadıklarını soran Beyoğlu, kadınların çeşitli sorunlara ilişkin taleplerini not alarak belediyenin ilgili birimlerine telefonla anlık talimatlar verdi.

Belediye Başkanı Beyoğlu, kendisine ilgi gösteren çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirip onlara oyuncak hediye etti. Yaşlı ve hasta vatandaşların da dualarını alarak siteden ayrıldı Beyoğlu, gösterdikleri teveccühten dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, “Kadirşinas halkımızın yüreğine dokunduğunuz zaman işte sizi böyle bağrına basıyor” dedi. (İHA)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir