• DOLAR
  %0,06
 • EURO
  %0,12
 • ALTIN
  %0,28
 • BIST
  %-0,43
SİTE BAHÇESİNDE DERT DİNLEME TOPLANTISI

SİTE BAHÇESİNDE DERT DİNLEME TOPLANTISI

Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçessi Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağcılar mahallesinde ziyaret ettiği bir sitenin bahçesinde kadınlarla alışılmışın dışında görüntülere sahne olan dert dinleme toplantısı yaptı. 

MEDYA21- Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Bağcılar mahallesi önceden planlanmadan bir siteyi ziyaret eden AK Partili Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, bahçede dinlenen bir grup kadın ve çocuklarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını getirdiğini söyleyen Başkan Beyoğlu, çimlerin üzerinde bağdaş kurarak vatandaşlarla mini bir hizmet anketi yaptı. Belediye tarafından yapılan ve yerine getirilen hizmetlerden memnun olup olmadıklarını soran Beyoğlu, kadınların çeşitli sorunlara ilişkin taleplerini not alarak belediyenin ilgili birimlerine telefonla anlık talimatlar verdi.

Belediye Başkanı Beyoğlu, kendisine ilgi gösteren çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirip onlara oyuncak hediye etti. Yaşlı ve hasta vatandaşların da dualarını alarak siteden ayrıldı Beyoğlu, gösterdikleri teveccühten dolayı vatandaşlara teşekkür ederek, “Kadirşinas halkımızın yüreğine dokunduğunuz zaman işte sizi böyle bağrına basıyor” dedi. (İHA)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?